Author Topic: Promotii si Reduceri  (Read 156851 times)

Testaholic

• Administrator
  • fabulous
    • Testaholic - Beauty & Fashion Test Lab
Re: Promotii si Reduceri
« Reply #1065 on: January 28, 2015, 11:37:39 AM »
Reduceri finale pe Dorothy Perkins! Sunt cateva rochite dragute, dar destul de domnoase pentru gusturile mele.

Asta imi place cel mai mult parca:

Wendo

• Centura de aur in bucatarie
  • fabulous
  • *
« Reply #1066 on: March 10, 2015, 19:32:39 PM »
Clearance pe outnet.com :panic:

Sunt o multime de chestii la preturi foarte bune, doar noroc sa aveti cu marimile ramase in stoc.
We are the men
Silent and cold
Beautiful eyes
Sheep among wolves

Testaholic

• Administrator
  • fabulous
« Reply #1067 on: March 10, 2015, 22:12:57 PM »
Mai is 5 posete si toate urate :(

Wendo

• Centura de aur in bucatarie
  • fabulous
  • *
« Reply #1068 on: March 10, 2015, 23:09:31 PM »
Eu am vazut o gramada de chestii misto, doar ca multe nu mai sunt in marimea mea. Poate reusesc macar sa pun mana pe niste leggings de la alexander wang.
We are the men
Silent and cold
Beautiful eyes
Sheep among wolves

Testaholic

• Administrator
  • fabulous
« Reply #1069 on: March 12, 2015, 10:16:29 AM »
30% la produse Aubrey Organics pe iherb: http://www.iherb.com/Aubrey-Organics/?rcode=DUS063

Eu cel mai des imi iau de la ei gelul de Aloe Vera.

Testaholic

• Administrator
  • fabulous
« Reply #1070 on: April 10, 2015, 06:27:51 AM »
20% reducere in acest weekend la produse Andalou Naturals: http://www.iherb.com/Andalou-Naturals
Eu sunt foarte incantata de acest brand, tot ce mi-am luat pana acum de la ei mi-a placut si majoritatea au note foarte bune pe Beautypedia.

Althe

• Legally FAB
  • fabulous
  • *
« Reply #1071 on: April 10, 2015, 10:10:25 AM »
La toate cremele din cos vad 20%, nu doar Andalou.
Angel, am luat pt grecoaica crema lift&firm de la Andalou si s-a declarat multumita. As incerca si eu cate ceva...   :think:
Ai scris la topic de ele? Mastile ma intereseaza.

Testaholic

• Administrator
  • fabulous
« Reply #1072 on: April 10, 2015, 11:16:01 AM »
am scris pe blog, da intre timp mi-am mai luat chestii de la ei, o masca cu ceva glicolic, o crema de ochi faina...

kalua

• Fabulous Fashion Guru
  • fabulous
  • *
    • Soapte culinare
« Reply #1073 on: April 10, 2015, 11:37:06 AM »
Care crema de ochi? :pray:

Althe

• Legally FAB
  • fabulous
  • *
« Reply #1074 on: April 11, 2015, 14:08:33 PM »
Eu ratez promotia  :snif:, abia saptamana viitoare pot sa pun comanda. Ma uit acum pe blog  :mersi:

Testaholic

• Administrator
  • fabulous
« Reply #1075 on: July 16, 2015, 10:11:30 AM »
Tot felu de reduceri si promotii pe iHerb, gen 20% la Aubrey si Avalon si multe cosmetice ELF vad ca sunt la Clearance.

Testaholic

• Administrator
  • fabulous
« Reply #1076 on: July 23, 2015, 11:17:19 AM »
Am o postare pe pagina de Facebook AICI la care daca dati like sau comment puteti castiga produse de demachiat Nivea. Le-am incercat si eu si chiar am fost surprinsa ca sunt misto, parca aveam asa o reticenta la produse Nivea. Dar de exemplu servetele demachiate eu n-am mai gasit pana acum care sa nu ma faca sa vomit ulterior de la senzatia ce o lasa pe piele. Astea chiar sunt refreshing, misto.
Nivea s-au laudat ca la fiecare 10 like-uri o sa imi trimita un produs sa il dau la ce cititoare vreau eu. Sa vad ce iese, ar trebui sa primesc deja vreo 10 produse si sper sa fie si mai multe :D

scorpirescu

• Administrator
  • fabulous
« Reply #1077 on: July 23, 2015, 11:46:09 AM »
Eu ma inteleg foarte bine cu Nivea. E printre putinele creme de la care nu mi se irita fata.  Drept e ca n-am incercat tare multe, dar printre cele incercate sunt vichy, la roche posay si avene. De la vichy m-am iritat dupa cateva utilizari, de la avene si la roche posay nu m-am iritat dar nici nu as putea sa spun ca faceau ceva deosebit pentru tenul meu care sa justifice pretul. Nivea e super suficienta pentru ce am eu nevoie (foarte putina daca-i vorba pentru ca nu sunt o cremuitoare pasionata  :hihi: ). Asa am ajuns ca mai toate produsele cosmetice sa imi fie Nivea   ranjet  Respectiv cremele de plaja, sapunul si  demachiantul. Servetelele demachiante de la Nivea imi plac si mie foarte tare. Nu stiam ca au si solutie micelara, bine ca ai zis.
Putin mov nu strica.

daria

• Core Team
  • fabulous
  • *
« Reply #1078 on: July 23, 2015, 11:49:00 AM »
Trebuie sa incerc si eu servetelele daca spuneti ca sunt bune. Eu ma demachiez numai cu Bioderma dar din cand in cand e practic sa ai la tine si niste servetele demachiante. Sa le vedem si pe astea cum sunt.
Solutia micelara am incercat-o dar parca imi usca fata asa ca m-am intors tot la Bioderma.

kalua

• Fabulous Fashion Guru
  • fabulous
  • *
    • Soapte culinare
« Reply #1079 on: July 23, 2015, 12:02:14 PM »
Au aparut la voi produsele Nivea In-Dusch (in shower)? De demachiat si cremuit fata? De de-asta de demachiat sub dus am cateva mostre pe care nu le folosesc, dar as fi curioasa de astea cu cremuitul fetei. Ala de cremuit corpul sub dus nu mi s-a parut mare scofala (dar nici nu pot spune ca-i rau), existau si inainte de-a-l scoate el pe asta gelurile de dus cu ulei, care-s cel putin la fel de bune.