Author Topic: Sunt gravida si sunt mandra  (Read 149851 times)

angeldust

• Administrator
  • fabulous
    • Testaholic
Sunt gravida si sunt mandra
« Reply #1575 on: August 04, 2010, 14:18:49 PM »
Girls, va rog pentru o prietena, puteti sa imi recomandati un medic ginecolog bun in Bucuresti pentru un eco si o consultatie obisnuita de sarcina?  :mersi:

Nimphe

• Core Team
  • fabulous
  • *
  • http://surasul-demetrei.blogspot.de/
    • Daily Pleasures
« Reply #1576 on: August 04, 2010, 14:20:29 PM »
Cu toata increderea: Dr. Ella Borza, cabinet Gibel sau Maternitatea Bucur: 0788474747.
If we all threw our problems in a pile and saw everyone else's, we'd grab ours back.
http://kusse-und-liebe.blogspot.de/

Corina

• copacel
« Reply #1577 on: August 04, 2010, 14:23:37 PM »
sau Dr. Cicerone Tufan - cab Korona - in Dr. Taberei www.korona.ro

angeldust

• Administrator
  • fabulous
    • Testaholic
« Reply #1578 on: August 04, 2010, 16:31:41 PM »
multumesc mult  :mersi:

strumfita

• nazdravan
« Reply #1579 on: August 09, 2010, 23:09:39 PM »
Am zis sa mai scriu si eu ceva, ca , curand o sa parasesc acest topic:)
Sunt foarte bine, si eu ma mir, mult mai bine decat acum cateva saptamani, burta e mare dar e coborata, dorm de la 12 seara pana dimineata la 10-11 :) daca ma trezesc mai devreme sunt rupta de somn, pot manca ce vreau si cat vreau si rezultatul se vede pe picioare si coapse, nu sunt umflata deloc si nu am nici un pic de acid !!!
Doar ca ma dor talpile cand umblu mai mult pe jos.AAA era sa uit, ma dor sanii tare daca ii ating si nu am nici o scurgere, dar sunt mari si parca tari.
Bagajul de spital e pregatit, pt mine nu am pus multe decat camasi de noapte si vata, pt bebe schimb in fiecare zi hainele, nu radeti  :) dar tot mai primesc body cu capse si atunci le tot schimb.
Am fost azi la medic si a zis ca pot sa nasc oricand, dar o sa va anunt, la cine am nr trimit sms, in rest il instruiesc pe Mr. sa va scrie, sigur o sa ii faca placere  :hohot:
Sunt geloasa ca va intalniti la Sighisoara, asa aproape de mine, dar simt ca eu voi fi in spital atunci.
Pe bebe il va chema Luca Joshua !!!

« Last Edit: August 09, 2010, 23:12:15 PM by strumfita »

MadutZ

• important
« Reply #1580 on: August 09, 2010, 23:18:41 PM »
Strumfi :pup:, ce putin mai e :shock:
Sunt foarte curioasa de cum ne va da Mr al tau vestea :hihi:
"Fericirea care nu durează, nu e fericire - e un mizerabil stupefiant." (Camil Petrescu)

deedee

• Core Team
  • fabulous
  • *
« Reply #1581 on: August 09, 2010, 23:19:56 PM »
Hei Strumfi...mai e putin si o sa il tii in bate be Jr. Ce fericire.  :happy: Cat despre nume...nu mai zic nimic, decat ca ma rog la Doamne, Doamne sa ma binecuvanteze si pe mine cu un baietel, pentru ca Luca e my all time favourite. Sa ne auzim cu bine. Iti tin pumnii.  :pray: