Author Topic: Facebook  (Read 45820 times)

Hil

• Membru fondator
  • fabulous
Facebook
« Reply #15 on: December 10, 2009, 01:33:23 AM »
Aici Facebook este foarte utilizat. Nu aud pe nimeni vorbind despre yahoo messenger si Hi5, in schimb toata lumea are cont pe Facebook. La un moment dat un coleg m-a gasit si nu puteam sa refuz sa-l adaug si-am constatat ca lista lui uriasa cuprinde printre altele toate fetzele care lucreaza cu noi pe etaj :hihi:
Pe facebook se impart noutati, glume, fotografii etc nu e nimic fioros, e un alt mod de a tine legatura cu amicii.

Teo

• important
    • Cristina's World
Facebook
« Reply #16 on: December 10, 2009, 09:24:09 AM »
Hil, probabil de mine vorbeai ieri  :hihi: Eu ti-am dat add. Poate te prinzi ca sunt eu  :rusinos:

strumfita

• nazdravan
Facebook
« Reply #17 on: December 10, 2009, 10:19:37 AM »
V-am cerut si eu prietenia la cateva, nu prea stiu numele si imi este greu sa va gasesc. Pe Moni nu stiu sa o caut :).

M...

• Fashion Editor
  • fabulous
  • looking for the summer
Facebook
« Reply #18 on: December 10, 2009, 10:36:34 AM »
aaaa, pai eu nu intru. am lasat-o pe sor-mea sa ma foloseasca  :sarcastic: si nu am mai intrat. dar poate incep si eu sa intru. strumfi, habar nu am ce ar trebui sa fac.  :confused: sa iti dau pe privat adresa de yahoo?  :doh: sunt total paralela ... stiu.  :stupid:
"The average dog is a nicer person than the average person."

M...

• Fashion Editor
  • fabulous
  • looking for the summer
Facebook
« Reply #19 on: December 10, 2009, 10:54:36 AM »
strumfiiiiiii, sterge din mesajele private ... ca ai casuta plina.  :-s
"The average dog is a nicer person than the average person."

kalua

• Fabulous Fashion Guru
  • fabulous
  • *
    • Soapte culinare
Facebook
« Reply #20 on: December 10, 2009, 11:09:10 AM »
Si aici e foarte folosit. Nici eu n-am cont si chiar ieri iar mi-a batut obrazul cineva pe motivul asta. Iaca na! Poate mi-oi face intr-o buna zi, acum nu simt nicio chemare intr-acolo si nu-mi fac numai pentru ca toata lumea e inregistrata. :nustiu:

foxie

• Membru fondator
  • important
Facebook
« Reply #21 on: December 10, 2009, 11:45:35 AM »
Eu am cont, chiar o sa intru sa va adaug si pe voi. Mi-am facut ca sa o caut si contactez pe colega mea de banca din generala care a plecat acolo si nu mai reuseam sa dau de ea. Si iaca-sa am cont pe FB, e util mai ales ca sa pastrezi legatura cu cei din strainatate.
Meow. :rusinos:

angeldust

• Administrator
  • fabulous
    • Testaholic
Facebook
« Reply #22 on: December 10, 2009, 16:06:08 PM »
vreau sa va zic ca l-am gasit pe facebook si pe primul dobitoc cu care  :sex:  :hihi: si de care chiar nu mai stiam nimic de muuulti ani si speram sa nu ii mai vad moaca in veci  :hahaha:

Nimphe

• Core Team
  • fabulous
  • *
  • http://surasul-demetrei.blogspot.de/
    • Daily Pleasures
Facebook
« Reply #23 on: December 10, 2009, 20:03:19 PM »
Rox, nu-ti face griji. Angel mi-a dat idei si m-am pus si eu pe cautat si n-am gasit pe niciunul ;)
If we all threw our problems in a pile and saw everyone else's, we'd grab ours back.
http://kusse-und-liebe.blogspot.de/

Iepurica

• Core Team
  • fabulous
  • *
    • Review-uri si pareri (I)Epuresti
Facebook
« Reply #24 on: December 10, 2009, 20:43:58 PM »
Eu pe primul pot sa-l caut in lista de messenger, nu-mi trebe nici un facebook :hahaha:
Dogs have owners. Cats have staff.

Iepurica

• Core Team
  • fabulous
  • *
    • Review-uri si pareri (I)Epuresti
Facebook
« Reply #25 on: December 10, 2009, 22:41:43 PM »
Pe vremea aia nici eu :P Da` am ramas prieteni :P
Dogs have owners. Cats have staff.

deedee

• Core Team
  • fabulous
  • *
Facebook
« Reply #26 on: December 10, 2009, 23:00:57 PM »
Eu am avut cont pe Facebook pentru ca m=au corupt colegii mei de birou sa intru si sa joc MouseHunt. Dar pentru ca mi-am pus un nume fals (Marry Popins :p) mi-au dat astia ban. La inceput am fost foarte furioasa, pentru ca progresasem la joc, dar dupa aia mi-a trecut, iar acum chiar nu ma tenteaza sa mai incerc experienta. Eu nu am fost atrasa nici de HI5, nici de Twitter.  :nustiu:

Ariana

• Core Team
  • fabulous
  • *
Facebook
« Reply #27 on: December 10, 2009, 23:16:28 PM »
Gata m-am aciuit si eu la grupul de pe Face.

Meg

• Core Team
  • fabulous
  • *
    • From Meg with Love
Facebook
« Reply #28 on: December 10, 2009, 23:31:07 PM »
am si eu cont.. pentru a mai vedea ce mai fac colegii mei.. cunoscutii mei.. poze in special.
ma enerveaza ca pot sa te tag-uiasca.. eu nu am pus poze cu mine, ca nu-mi place sa-mi expun pozele.. si pun ei. e frumos asa? :p
Am si eu blog!
The Black Princess

angeldust

• Administrator
  • fabulous
    • Testaholic
Facebook
« Reply #29 on: December 10, 2009, 23:34:23 PM »
si eu am un nume fals pe FAcebook....da nu chiar asa evident de fals ca Marry Poppins  :hahaha: