Author Topic: Produse fabuloase pentru par  (Read 152964 times)

Ariana

• Core Team
  • fabulous
  • *
Re: Produse fabuloase pentru par
« Reply #570 on: March 31, 2013, 16:01:11 PM »
Eu i-am redescoperit ieri pe astia
cep.ro/an.html

Mi-am luat vopsea pt roscatul meu preferat si a iesit.Tuburile sunt f mari spre deosebire de ce se gaseste pe piata.
Mi-am mai luat sampon pentru par vipsit si masca de par la un pret f bun 38 de ron un litru de sampon.Miroase fain.Ramane sa vad cat e de bun.

Girlonthemoon

• puiut
« Reply #571 on: April 02, 2013, 15:11:12 PM »
Mi-am comandat de la Joico Intense Hydrator din gama K-pak, de la L'Oreal prof. o masca cu uleiuri (ca tot ma plictisisem de Intense/Absolut Repair) si faimosul ulei Monoi de Tahiti.

Kyra,

de unde ai comandat?

Multumesc ;).

Testaholic

• Administrator
  • fabulous
    • Testaholic - Beauty & Fashion Test Lab
« Reply #572 on: July 08, 2013, 08:45:47 AM »
Eu sunt indragostita de produsele pentru intretinerea culorii de la Lakme http://www.lakme.com/en/b22.html
Cu balsam Copper de la ei m-am facut roscata la varfuri si m-a tinut 3-4 spalari spre surprinderea mea. Am mai incercat si balsamul/masca pentru brown hair si desi asta nu mi-a prins asa bine, mi-a dat niste reflexe super faine pe blond.

La noi se gasesc in mall la Professional Shop si au si site: http://www.professionalshop.ro/

Kyra

• nazdravan
« Reply #573 on: July 08, 2013, 21:36:53 PM »
Mi-am comandat de la Joico Intense Hydrator din gama K-pak, de la L'Oreal prof. o masca cu uleiuri (ca tot ma plictisisem de Intense/Absolut Repair) si faimosul ulei Monoi de Tahiti.
Kyra,

de unde ai comandat?

Multumesc ;).

GoM, de pe strawberry si restul de chestii naturale, de pe naturissimo.ro, sunt foarte draguti, mereu imi pun si un small gift in colet. :)

Xonia

• puiut
« Reply #574 on: August 14, 2013, 20:42:16 PM »
As vrea sa-mi comand un spray pentru stralucire.
M-am gandit la asta pana acum..daca l-a folosit careva sa-mi zica si mie cum i s-a parut daca ingrasa parul rau & stuff.

Kyra

• nazdravan
« Reply #575 on: August 14, 2013, 23:28:29 PM »
Xonia, banuiesc ca e din gama S factor de la Tigi. Eu am avut de la ei Diamond Drops, arata cam la fel, e tot pentru stralucire. Nu mi se pare ca imi facea parul super shiny, sincera sa fiu. De ingrasat nu pot sa iti zic, pt ca eu am parul uscat. Parca mai mult mi-a placut spray-ul de la Goldwell, si ala sigur nu ingrasa, e ca un fel de fixativ.
Parca si uleiul Orofluido da ceva luciu dar e putin cam devreme sa ma pronunt, l-am folosit doar de 3 ori.  :D

Xonia

• puiut
« Reply #576 on: August 27, 2013, 16:24:03 PM »
Kyra thanks anyway  :), dar pana la urma am cumparat serul acela nou de la Syoss Glossing , doream sa il testez de cand a aparut, miroase demential. :indragostit:
Si m-am pricopsit si cu un spray pentru volum,asta mai exact:

L-am folosit de cateva ori e fain, da volum parului ,doar ca il cam ingrasa,acum nah poate am eu parul defect de reactioneaza asa,el e cam uscat de fel.