Author Topic: Pensule  (Read 30954 times)

janis

• important
Re: Pensule
« Reply #165 on: November 28, 2014, 10:46:15 AM »
M-am uitat ieri iarasi la setul de pensule de la Bobbi Brown  :pofticios: Nu stiu ce sa fac... adevarul este ca nu-mi trebuie toate pensulele din ea dar asa de bine arata...

Ma uit si eu astazi la pensulele de pe iherb.
"Gona kick the darkness, 'till it bleeds daylight"

janis

• important
« Reply #166 on: February 27, 2016, 16:01:10 PM »
Am gasit un travel kit dragut pe Sigma redus la un pret decent, poate va intereseaza si pe voi: http://www.sigmabeauty.com/travel-kit-mrs.-bunny/p/BTBLU-1

Si cu codul WELCOME10 aveti inca 10% reducere.

Eu inca nu am comandat, pentru ca nu-mi dau seama daca o sa vina la posta normala sau la cea vamala, plus ca ma tot gandesc daca sa mai caut doritori sa ajung la 150$ sa fie gratuita livrarea sau sa platesc livrarea si gata, decizii,  decizii, decizii :)
"Gona kick the darkness, 'till it bleeds daylight"

Lilisor

• Core Team
  • fabulous
  • *
« Reply #167 on: February 29, 2016, 15:48:20 PM »
Suna bine astea de la Sigma, desi eu momentan sunt ok cu ce am.

Imi mai doresc un beauty blender, dar momentan nu chiar atat de tare incat sa mi-l cumpar.

Mi-am luat in toamna un set pentru ochi de la Zoeva si sunt foarte foarte multumita de el. Setul de ochi de la Real Techniques e uitat pe undeva de cand le am pe astea si overall ca set nu mi se pare asa bun pentru ca nu ai un buffing brush ok si nici un o pensula de aplicare a fardului ok. Mereu foloseam si alte pensule pe langa el.
Carpe diem quam minimum credula postero!

Testaholic

• Administrator
  • fabulous
    • Testaholic - Beauty & Fashion Test Lab
« Reply #168 on: February 29, 2016, 16:49:57 PM »
Mie mi-au venit la vamala de la Sigma acum mult timp cand am comandat, ca de aia nici nu am mai pus comanda. Dar pensuelele lor sunt chiar mega bune, am una pe care o folosesc si acum zilnic.