*

Wendo

• *
  • 5233
Pozele noastre
« Reply #240 on: July 12, 2011, 20:26:32 PM »
Foarte frumoasa poza :aplauze:
We are the men
Silent and cold
Beautiful eyes
Sheep among wolves

*

RedDeer

• *
  • 3216
  • Truth is only as real as our delusion allows
Re: Pozele noastre
« Reply #241 on: February 05, 2017, 21:08:45 PM »
Daca tot mi-ati aratat care e topicul cu pozele noastre pun 2 facute azi la Zoo:

I have lived with many Zen masters, all of them cats

*

kalua

• *
  • 22797
    • Soapte culinare
« Reply #242 on: February 05, 2017, 21:32:22 PM »
 :indragostit:  :aplauze: Ce misto!

*

Frisky

• 3161
  • Looking at the autumn shade.
« Reply #243 on: February 05, 2017, 21:37:00 PM »
 :indragostit: ce dragut e!

*

RedDeer

• *
  • 3216
« Reply #244 on: February 05, 2017, 22:08:01 PM »
Thank you!  :flori: . Dragut, right? Cei doi copii nascuti aici in Toronto (dar care sunt ai chinezilor prin contract) erau inauntru si n-au iesit pozele bine.
Eu zic ca si la Zoo trebuie sa stii cand sa te duci. Azi erau 30 de masini in parcare. La panda eram doar noi si o alta familie. Vara e coada la care trebuie sa stai 90 de minute  :shock: si cand ajungi acolo stai 2 minute ca iti spune sa te misti. Azi au fost 0 grade, ningea, mai frumos de asa nu se poate!
Pacat ca nu pot sa va pun poze cu the red panda. Dormeau in copaci azi si erau foarte sus. La red panda sa vedeti dragalasenie!

« Reply #245 on: February 05, 2017, 22:30:10 PM »
O dulceata ursuletul tau, Red : :)
Banuiesc ca nu e posibil, si nici indicat,sa le atingi putin blanita, nu?
Eu simt mereu o tentatie in directia asta, la animalutele cu blana, senzatia tactila trebuie sa fie tare placuta, ma gandesc ca ursii sunt foarte ofertanti in sensul asta :d

*

RedDeer

• *
  • 3216
« Reply #246 on: February 05, 2017, 22:38:18 PM »
Nu, Galisia, nu poti sa-i atingi, bineinteles, oricat de mult ti-ai dori sa faci asta. E funny, pe mine ma apuca sentimentele materne cand vad animalele si vorbesc cu ele  :hihi:   :silent:  Azi ii ziceam unui serpisor care se agita pe acolo 'ce face baietelul lui mami?' Dupa aia am vazut ca era un rattle snake.
Mi-ai dat o idee, o sa deschid un topic (daca n-avem) in care sa spunem ce dorinte din astea forbidden avem.

*

Nimphe

• *
  • 11857
  • http://surasul-demetrei.blogspot.de/
    • Daily Pleasures
« Reply #247 on: July 06, 2017, 22:24:03 PM »
Fetelor, nu stiu daca e topicul potrivit, dar nu gasesc de pe mobil topicul cu pozele de pe Photobucket.
M au asasinat astia cu mailuri sa mi upgradez contul, adica sa platesc, ca am 80% din capacitate. Am tot sters din poze, dar n a scazut si au continuat sa mi trimita. Pana cand mi au dezactivat niste poze, ca vad ca nici poza de profil de aici nu mai apare 😠
Voi ce faceti? Unde urcati noile poze sau ati upgradat contul platind?  Dropbox ul meu e si el plin.
If we all threw our problems in a pile and saw everyone else's, we'd grab ours back.
http://kusse-und-liebe.blogspot.de/

*

kalua

• *
  • 22797
    • Soapte culinare
« Reply #248 on: July 07, 2017, 11:12:04 AM »
Eu n-am vazut cateva zile pozele altora downloadate in galeata, dar acum le vad iar (si stiu si alte persoane care au patit asa). In rest n-am probleme. Cand mi se umple pe la 90 si ceva % un cont  la ei, imi fac altul  :D Cine stie ce release or fi facut si-au cam dat-o in bara cu el.
Acum vad ca nici poza mea nu se mai vede aici, sa fie sanatosi atunci, nu-i mai folosesc deloc.

« Reply #249 on: July 07, 2017, 13:33:40 PM »
Secret board pe Pinterest, upload acolo si link. Nelimitat, gratis.